Альянс Франсез шукає директора

Посадові обов'язки: директор Альянс Франсез Одеси
Сфера діяльності: співпраця та культурна діяльність в рамках громадської організації, яка є частиною мережі культурних організацій Франції в Україні

Короткий опис посади:
Під керівництвом Адміністративного Ради (АС) громадської організації, директор Альянс франсез відповідає за виконання проекту з розвитку установи, схваленого АС. його діяльність є частиною культурної діяльності Франції в Україні та здійснюється Відповідно з такими документами: статутом громадської організації, зареєстрованої в Україні; угодою про цілі та засоби, укладеним на трирічний період з Посольством Франції в Україні; хартією, підписаною громадської організацією і Фондом Альянс Франсез.

Основна діяльність
Здійснення керівництва організацією і контроль різних видів діяльності:
1. Керівництво, організація роботи та менеджмент: сприяти «прозорого» керівництву; пропонувати і впроваджувати стратегію організації, схвалену АС; контролювати розробку бюджету, використовуючи професійні засоби бухгалтерського обліку; управляти персоналом і прагне до більш привабливою зарплатної політиці; складати звіти про свою діяльність, використовуючи засоби аналізу і відстеження (для АС, Фонду Альянс Франсез та Посольства Франції).

2. Діяльність мовного і екзаменаційного центру: збільшувати кількість записалися і рентабельність організації; контролювати перехід на електронну форму ведення обліку; зміцнювати маркетингову стратегію; прагне до того, щоб організація відповідала критеріям якості; розвивати екзаменаційний центр в відповідно до належних вимог (в партнерстві з Французьким інститутом в Україна); використовувати інструменти, надані мережею Альянс Франсез, зокрема програму для ведення обліку курсів HANAF.

3. Політика партнерства і культурна політика, комунікація: працювати в тісному співробітництво з мережею організацій, що займаються культурною діяльністю Франції в Україні, зміцнювати партнерські відносини в галузі культури, освіти і економіки і ініціювати нові, організовувати культурні події та заходи,
затверджувати план комунікаційної стратегії, встановлювати тісні зв'язки з професійними організаціями. 

Навички: Керувати мовним центром, розробляти і впроваджувати бюджетну стратегію, керувати командою і
мотивувати її організовувати культурні заходи, спілкуватися з легкістю, Працювати в мережі партнерських
організацій, спілкуватися за коштами соціальних мереж і дщругіх засобів комунікації, управляти проектами:
пропонувати, впроваджувати, оцінювати знаходити джерела фінансування.

Знання:  Високий рівень французької мови (Мінімум С1, бажано С2), глибокі знання в області освіти: дидактика і педагогіка, диплом або досвід роботи в однією з інших сфер діяльності, таких як управління, менеджмент, маркетинг або міжнародні відносини, високе знання англійської (В2 і вище).

Досвід: Досвід організації роботи мовних курсів та маркетингу. досвід управління державної або приватної,
громадської або комерційною організацією, досвід організації культурних або освітніх проектів в
партнерство з міжнародними організаціями.

Цифрові показники (2018 г.) 480 учнів, 4970 годин викладання, 23500 годин-учнів


Основні дати проведення культурно-мистецьких заходів:
 Січень: Ніч ідей
 березень - квітень: Дні Франкофонії, фестиваль Смак Франції, міждисциплінарний
фестиваль Французька Весна (головна культурна подія року)
 вересня: День відкритих дверей

Умови та місце роботи:
Посада призначена для громадян України або громадян, які мають право на роботу в Україна АФ Одеси, вул. Коблевська, 40, г. Одесса

Зарплата: згідно з досвідом роботи

Робоча команда: 1 директор курсів + 1 працівник приймальні + 1 асистент по проведенню культурних заходів і комунікації + 1 представник Campus France + 8 викладачів, які працюють за контрактом + 1 бухгалте5р з частковим видом зайнятості.

Початок роботи: 1ое вересня

Тип контракту: цивільний контракт

Переваги: ​​директор зможе скористатися всіма можливостями стажувань, запропонованих мережею культурних організацій Франції (у Франції і на Україні) в області, пов'язаної з його сферою діяльності.

Контакти: відправляти резюме та мотиваційний лист до 1 липня 2019 р бажано разом з

дипломами про знання мов (французька / англійська) на
directeur.odessa@afukraine.org (пані 
Бангура) і president.odessa@afukraine.org (пан Шелакін).

Поділитися: