Вкус Франції

Смак Франції або «добра Франція» - це свято французької гастрономії!

  Ця кулінарна подія відбувається в атмосфері дружності та взаіомобміну . Це також можливість підвищити обізнаність у французькоій гастрономії та її великим багатством.

   З 18 по 24 березня 2019 року ми запрошуємо Вас скуштувати різноманітні страви, приготовані  кращими кухарями! Це можливість для Вас подорожувати Францією завдяки різним смакам!

  Крім того, 21 березня стане кульмінацією події, і ваші вкусові почуття досягнуть апогею Цей день, який не можливо пропустити, тому не соромтеся відкривати двері ресторанів-партнерів, перелічених нижче. Це те, що неможливо пропустити!

Dizyngoff, Катерининська площа, 5

Атмосфера галасливого Тель-Авіву та французької кухні - ми думаємо, що це поєднання надасть вам вирій гастрономічних почуттів. Ви зможете скуштувати всім відомий цибулевий суп. жаб'ячі лапки (так-так саме ті, про котрі ми знаємо стільки стереотипів). На десерт шеф-кухарка ресторану пропонує ніжний шоколадний фондан з лавандовим морозивом. Тож давайте поєднуємо культури та насолоджуємося оригінальністю французьких смаків!

https://www.facebook.com/dizyngoff/    

Фребюль, 27/1, вулиця Канатна

Вишуканість інтер’єрів та медитативність залів “Фребюлю” допоможе вам забути під час вечері про галасливу Одесу та насолодитися смаком ніжного курча з пряними травами та круасаном. Відкрити усю палітру делікатного шатобріану та сиру брі з запеченою журавлиною на бріоші. Ви вже теж відчуваєте дихання “Ніжної Франції” у запропонованому мені?!

https://www.facebook.com/frebule/    

Zelda, вулиця Ланжеронівська, 26

Ми всі знайомі з “Зельдою” за її атмосферою паризького декадансу насиченого ароматами абсенту. Але на цей раз вони здивують вас смаком ескарго з зеленим айолі, томленною яловичиною під винним соусом та морозивом з козячого сиру. Тож пірнаємо разом у море у вирій чуттєвості і насолоди.

https://www.facebook.com/zeldaabsinthebar/   

Bernardazzi, Одеська обласна філармонія, вул. Буніна, 15

Ресторан “Bernardazzi” відкриває нам можливості екологічної кухні  і знову здивує оригинальными поєднаннями місцевих продуктів. Чотири текстури буряка з копченою фетою та авокадо. Морозиво з солоної карамелі та хрустка гречка. Ми впевнені, що так імпровізацій ви більше ніде не зможете зустріти! Тож поспішайте!

http://bernardazzi.com/

Dacha, корп. 15, Французький бульвар, 85

Невимушеність будиночка біля моря та гостинність одеського дворика. Цього разу у цьому гармонійному поєднанні команда ресторану  пропонує вам насолодитися смаком мідій під часниковим соусом з хрустким багетом. А еклери з заварним кремом нагадують вам про затишок провінцій південного регіону Франції

http://www.dacha.com.ua/ru   

Grand Prix, вулиця Буніна, 24

Вже багаторазовий учасник проекту “Вкус Франції” знову готовий нас здивувати можливостями кухні Прованси. Змінюємо географію перебування у центрі Одеси без авіаквитка та насолоджуємося простою та насиченою кулінарною фантазією.

http://grandprix.ua/

Поділитися: