Лекцiя «Нова хвиля, як унікальна кінематографічна течія»

Лекцiя «Нова хвиля, як унікальна кінематографічна течія» вiд Alliance Française Odessa / Альянс Франсез Одеса

Початок: 17.06, 19:00
Вхід: free donation

Nouvelle Vague/Новая Хвиля — це течія французького кінематографа, яка народилась наприкінці 50-х років. Нова хвиля відзначила свій час винахідливістю і відкиданням конформізму. Сьогодні ми пам’ятаємо Нову Хвилю як особливий рух через знакові фільми. Лекція в Зеленому театрi має на меті заглиблитися більше в цей ключовий період французького кіно. Ми презентуємо сучасність у повному обсязі, як то на рівні фільмів, режисерів, так і не забуваючи про суспільно-політичний контекст того часу. Також ця лекцiя стане унiкальною можливістю детально поспілкуватися про Аньєс Варду — флагманську режесерку Нової Хвилі, яка нещодавно покинула нас.

Про лекторів:

Naïa Larréguy — на даний момент навчаєть на факультеті управління культурними та міжкультурними проектами в Бордо. Її основний інтерес — це мистецтво та культура в цілому. Кіно — її пристрасть. Після завершення навчання вона планує працювати в галузі культурної дипломатії у рамках асоціації Альянс Франсез.

Loris Vivarelli — стажер відділу комунікації та культури в Альянс Франсез. Приїхав з Бордо, де за спеціалізацією вивчає іноземні мови. Пристрасний до кіно і літератури. В майбутньому планує працювати в сферi культури за кордоном.

Генеральный партнер Зеленого театру — житловий комплекс Парк Совіньйон.

Поділитися: