ЛІНГВІСТИЧНА ПОДОРОЖ

Так само як і щороку Альянс Франсез пропонує своїм учням (а також усім зацікавленим) подорож до Франції для того щоб розпочати або продовжити вивчення цієї дивовижної мови, а також для знайомства з французькою середою та культурою. Насправді, що може бути краще ніж відкривати для себе Францію одночасно занурюючись у середу та вивчаючи французьку з носіями французької мови?

Подорож відбудеться до міста Тур, що знаходиться у Долині Луари, тож готуйтеся відвідувати замки внесені до каталогу UNESCO! Це також велике місто студентів та фестивалів національного значення, що приваблює допитливих туристів своєю типово французькою архітектурою.

Тож Тур - це французьке місто, що дихає свіжістю, теплом, гарним життям та Францією! Тож ми пропонуємо Вам унікальну можливість потрапити у неймовірну експедицію організовану Альянс Франсез, у супроводі затишної групи під час теплих канікул! Так, саме теплих, адже подорож відбудеться з 21 липня по 3 серпня! До того ж Альянс підготував для Вас інтенсивні щоденні курси, різноманітні культурні виходи для того щоб заповнити Ваш вільний час!

Поділитися: