Трансляція опери | Aix-en-Provence

Безкоштовний показ від Festival d'Aix-en-Provence за підтримки Fondation Orange та Alliance Française Odesa / Альянс Франсез Одеса

9 вересня, 19:00
"Цар Едіп/Симфонія псалмів"

Чума обрушується на Фіви. Едіп, фівський цар, бажає знайти винуватця. Під час безкомпромісного розслідування він розуміє, що винний сам:
- у тому, що вбив колишнього царя Лая, свого батька;
- у тому, що одружився з царицею Іокастою, своєю матір'ю.
Для того, щоб розповісти продовження історії — «Едіпа в Колоні» Софокла, постановник Пітер Селларс приєднав до драматичної ораторії Стравінського грандіозний твір для хору з оркестром — «Симфонію псалмів».
Палкі стравінчане відкривають для нас світ Едіпа в супроводі Антігони, неймовірних солістів, трьох скандинавських хорів і чарівного філармонічного оркестру.

Постановка: Пітер Селларс
Композитор: Ігор Стравінський
Мова: латинська
Субтитри: французські
Тривалість: 104 хв

23 вересня, 19:00
"Піноккiо"

Пригоди Піноккіо — перший роман італійського письменника Карло Коллоді. Він зробив його зі своєї уяви, а ляльковий майстер Джепото з шматка дерева. Блакитна фея почула бажання Джепото — оживити ляльку, і вирішила його виконати. Щоб перетворитися на дитину, Піноккіо відправляється тернистим шляхом. Хлопчику потрібно навчитися визначати правду і брехню, інакше йому буде складно реалізувати свою мрію. Вірні друзі намагаються завжди бути поруч, щоб підказати, що потрібно робити в той чи інший момент.
Піноккіо постійно перетворювали, адаптували та перегравали. Цього разу головний герой представлений як справжній "шибайголова". Далекий від сентиментальності на фоні безкомпромісної картини бідності. Ця сюрреалістична постановка "Піноккіо" Жоеля Помра дійсно заслуговує на увагу.

Постановка: Жоель Помра
Композитор: Філіпп Боссман
Мова: італійська
Субтитри: французські
Тривалість: 125 хв

Вхід вільний

Поділитися: