Загальна інформація

Альянс Франсез пропонує курси французької для дітей від 3 років, підлітків та дорослих. 

Наші зайняття розроблено у відповідності до диретив Альянс Франсез міста Парижу, звідки й впровадження комунікативних методик. Кожне зайняття пропонує розвиток 4 навичок: розуміння на слух, робота з текстом, створення письмових робіт та усне мовлення. 

Групи формуються відповідно до рівнів від А1 до В2+. 

Тривалість кожного рівня визначено CECRL (Загальноєвропейськими компетнціями володіння іноземною мовою). За підсумком кожного рівня ми запрошуємо студентів скласти іспит DELF та отримати всесвітньо визнаний диплом довічного терміну дії. 

Групи складаються з 6-12 студентів. Курси для початківців ведуть українські викладачі, що пройшли навчальну програму в Альянс Франсез міста Парижу, що регулярно приймає участь в організованих в Україні освітніх програмах.  Курси рівня А2+-И2 ведуть носії мови у біномі з українськими викладачами. Студенти Альянс Франсез мають право безкоштовно користуватись ресурсами нашої медіатеки. Ми завжди будемо раді побачити Вас на наших культурних заходах.  

Взимку та влітку ми організуємо поїздки до Франції (Париж, Ніцца, Бордо, Тулуза, Тур) у рамках яких Ви маєте можливість відвідувати курси французької у французьких містах протягом 2 тижнів. 


Перед записом на курси, вивчіть уважно  наступний документ - Внутрішні правила Альянс Франсез


Переваги наших курсів:

Висококваліфіковані викладачі та носії мови 

Наші французькі та українські викладачі володіють високим рівнем кваліфікацій у сфері викладання французької іноземцям (FLE - Французька як іноземна мова). Вони регулярно проходять стажування у французьких навчальних закладах з високим рівнем авторитетності у викладанні французької (CIEP - Міжнародний центр педагогічних досліджень, Alliance française de Paris- Альянс Франсез міста Париж, CAVILAM - Центр сучасних підходів до мов та медіа...)

Комунікативний підхід 

Згідно з директивою Альянс Франсез міста Париж наші зайняття розроблено на основі комунікативної методики. Ця всесвітньо визнана професіоналами методика дозволяє швидко досягнути бажаного результату та забезпечує кращу мовну практику. 

 

Використання нових тенологій у викладанні 

Альянс Франсез завжди сягнув до іновацій для покращення якості Вашого навчання. 

Наші кабінети оснащено відеопроеторами, комп'ютерами та підключено до високошвидкісного інтернету, що дозволяє використовувати новітні техніки навчання у рамках зайнять. 

 

Розвиток 4 навичок 

У рамках кожного зайняття відбувається розвиток 4 навичок: сприйняття на слух та роботи з текстом, створення письмового тексту та усне мовлення.