DELF - DALF

 

Дипломи DELF та DALF - це дипломи з французької мови, необхідні для підтвердження знань французької як на початкових етапах вивчення, так і на найвищих рівнях володіння мовою.
Екзамени адаптовано для будь-якого віку та впорядковано по шкалі з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 и C2), згідно з загальноєвропейською класифікацією рівнів володіння іноземною мовою (CECR)  ьа методичними рекомендаціями Ради Європи у всьому світі! Таким чином, вкрай необхідно отримати цей диплом для пошуку роботи або отримання освіти у франкомовній країні. (Так, B2 - це рівень володіння мовою, який зазвичай вимагають французькі університети).

Іспити всіх рівнів дають оцінку з чотирьох лінгвістичних компетенцій:
- розуміння усного мовлення,
- розуміння письмового тексту,
- усне висловлення,
- письмове висловлення.

Кандидат має право обрати тип іспиту відповідний до його віку та потреб:

- DELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді (від 16 років), бажаючих підтвердити свій рівень володіння французькою мовою. Лише ця версія іспиту існує для всіх рівнів (від A1 до C2).

Дата наступної сесії
Реєстрація з 1-го по 25 жовтня

DELF Prim - це перший крок у серії іспитів DELF та DALF. Іспит призначен для дітей від 7 до 12 років, що навчаються у початковій школі. Існує для двох рівнів: A1 та A2. DELF PRIM - це іспит в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми: родина, дозвілля, школа. 

DELF JUNIOR створено для дітей від 12 до 17 років, Що навчаються у середній школі. DELF Junior існує для рівнів A1, A2, B1 та B2, та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Дата наступної сесії
Реєстрація з 1-го по 25 жовтня

Бюлетень Tout public

Бюлетень Junior

Бюлетень Prim

Тарифи

Реквізити для оплати іспиту 

Календар пробних іспитів на 2019 рік

Календар іспитів на 2019 рік

 
 
Більше інформації про необхідні рівні ви знайдете на сайті CIEP.