Logo Alliance Française

Авторський курс французької пісні

200 грн

 Оголошуємо старт нового курсу французької пісні.  “La-La cours français” – це авторська розробка викладачки Альянс Франсез Юлії Коржаєвої.  Крім вражаючого професійного стажу, Юлія грає на гітарі та фортепіано, співає та здавна захоплюється французькою музикою.  Приборкання нюансів співочої мови галлів якнайкраще проходить під мелодії класичних та сучасних франкомовних виконавців.  Заняття проходять по суботах о 15:00 Тривалість […]

Індивідуальні заняття

500 грн

Для тих, хто прагне індивідуального підходу, ми пропонуємо індивідуальні заняття французькою. Ви можете обирати ритм та розклад вашого навчання. Немає нічого кращого для людини з щільним графіком, чи того, хто потребує швидко вивчити французьку.

Курси російської мови

600 грн

Курси російської та української мови є однією з особливих пропозицій в Альянс Франсез. Цей навчальний курс, заняття в рамках котрого проходять індивідуально чи в парах, доступний для всіх рівнів та вікових категорій, адаптується до ваших потреб та цілей.

Курси для дорослих

1500 грн

Цей курс розроблено для людей віком від 15 до 99 років, що прагнуть розмовляти французькою на рівні від А1 до С1. Ми навчимо вас розмовляти французькою!  

Будьте в курсі новин Альянсу