Увага! 🚨 Важлива інформація щодо вступу 🎓 українських абітурієнтів до вузів у Франції. 🇫🇷
Завантажити📥 pdf-файл з відповідями на основні питання щодо студентів-переселенців з України

Мережа Альянс Франсез в Україні включає шість альянсів, розташованих по всій країні. Альянс Франсез є спадкоємцем французької традиції щодо співпраці та міжнародного обміну у лінгвістичній і культурній сферах.

Екскурс в історію: по слідах Альянс Франсез

У другій половині XIX століття у видатних політичних діячів (зокрема Жуля Феррі та Поля Камбона) та таких інтелектуалів, як Жуль Верн, Ернест Ренан і Луї Пастер, виникла ідея створити установу, яка б популяризувала мову та культуру Франції.

Минуло майже півтора століття, та Альянс Франсез продовжує своє існування: ця суспільно корисна установа тісно співпрацює з Міністерством закордонних справ Франції. Місія Альянс Франсез залишилася тією самою — сприяти розповсюдженню французької мови та культури, зробити їх доступними для всіх.

За додатковою інформацією про історію мережі Альянс Франсез — за цим посиланням.

Альянс Франсез у сучасному світі

Мережа Альянс Франсез налічує понад 800 установ у 131 країні по всьому світі. Кожен філіал Альянс Франсез веде діяльність у рамках Статуту Альянс Франсез.

Установи Альянс Франсез, розташовані по всьому світу за місцевої ініціативи, гарантують максимально ефективну адаптацію до місцевих задач і потреб. Щоб отримати більше інформації про функціонування Альянс Франсез, переходьте за цим посиланням.

Мережа Альянс Франсез в Україні

В Україні управлінням діяльності мережі Альянс Франсез займається Французький Інститут, розташований у Києві. В Україні існує 6 установ Альянс Франсез:

Альянс Франсез міста Дніпро. Альянс Франсез міста Харкова. Альянс Франсез міста Львова. Альянс Франсез міста Одеси. Альянс Франсез міста Рівне. Альянс Франсез міста Запоріжжя.

В Україні управлінням діяльності мережі Альянс Франсез займається Французький Інститут, розташований у Києві. В Україні існує 6 установ Альянс Франсез: