Увага! 🚨 Важлива інформація щодо вступу 🎓 українських абітурієнтів до вузів у Франції. 🇫🇷
Завантажити📥 pdf-файл з відповідями на основні питання щодо студентів-переселенців з України

Що таке Альянс Франсез?

Альянс Франсез — це місцева юридична асоціація, місія якої — популяризувати французьку мову та культуру. Кожна установа Альянс Франсез народжується за локальною ініціативою. Одеський Альянс знаходиться під управлінням Адміністративної Ради, що обирається на 2 роки Генеральною Асамблеєю. Рада делегує керівництво команді, яку очолює директор Альянс Франсез (який може бути французом/француженкою) (див. тут).

Власником бренду “Альянс Франсез” є Фонд Альянс Франсез (ФАФ), розташований у Парижі. Цей Фонд забезпечує дотримання Статуту Альянс Франсез, що гарантує історичні місії Альянс Франсез (див. тут).

Коли установу Альянс Франсез наділяють повноваженнями, вона залишається локальною асоціацією, але вона підтримує співпрацю з усією мережею Альянс Франсез.

Заснований у 1993 році як ініціативний комітет, під впливом українців, що розмовляють французькою мовою, Альянс Франсез міста Одеса функціонує, використовуючи власні ресурси, хоча для певних місій отримує матеріальну та фінансову підтримку від посольства Франції в Україні або Французького інституту в Україні.

Одеський Альянс знаходиться під управлінням Ради Директорів, що обирається на 2 роки Генеральною Асамблеєю. Взяти участь у зборах Генеральної Асамблеї можуть усі члени Асоціації Альянс Франсез міста Одеса. Як і всі асоціації, Альянс Франсез відкритий для всіх бажаючих долучитися і покладається на участь своїх членів! Не вагайтесь приєднатися до нас, щоб взяти участь у створенні зв’язків між Одесою, Францією та франкофонним світом!