Увага! 🚨 Важлива інформація щодо вступу 🎓 українських абітурієнтів до вузів у Франції. 🇫🇷
Завантажити📥 pdf-файл з відповідями на основні питання щодо студентів-переселенців з України

Правила відвідування курсів Альянс Франсез

ЗАПИС НА КУРСИ

1.1. Період запису на курси та розклад груп визначається адміністрацією курсів заздалегідь.
1.2. Для охочих вивчати французьку з нуля існує попередній запис до майбутніх груп. Особам зі знанням мови необхідно пройти безплатний тест для визначення рівня та запису до відповідної групи.
1.3. Оплата за курси здійснюється протягом ОСТАННЬОГО тижня місяця. У разі відсутності оплати протягом даного терміну, слухачів не буде допущено до групи. Оплата здійснюється за 2 місяці, шляхом банківського переказу по реквізитах.
1.4. Оплата за курси не повертається після їх початку. У виключному разі може бути зроблено перерахування грошових коштів на інший навчальний період у разі хвороби слухача та тільки після пред’явлення медичної довідки.
1.5. У випадку, якщо слухач не може, або не бажає продовжувати навчання на курсах, про це необхідно повідомити адміністрацію курсів електронним листом на адресу cours.odessa@afukraine.org, вказавши П.І.Б. студента та ім’я викладача.
1.6. Слухач може перейти на інший рівень у разі узгодження даного питання з адміністратором курсів.

СКЛАД ГРУП TA ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

2.1. Навчальним процесом у групі може займатись як один, так і декілька викладачів, що мають вищу освіту у сфері викладання іноземних мов. Рівень кваліфікації відповідає званню спеціаліста чи магістра, або іншому еквівалентному званню, наданому згідно з законодавством іноземної держави.
2.2. Адміністрація курсів залишає за собою право змінювати викладача після початку занять в групі.
2.3. У випадку відсутності викладача, закріпленого за групою, адміністрація курсів зобов’язується надати заміну. У разі неможливості замінити викладача, заняття переноситься на інший день, про що адміністрація попереджає слухачів телефоном або через смс-повідомлення.
2.4. Кількість слухачів у групі: від 4 до 10 людей.
2.5. Групи з меншою кількістю слухачів будуть розформовані та об’єднані з іншими групами. В такому випадку можлива зміна розкладу.
2.6. На заняттях заборонено користуватись мобільним телефоном, за виключенням педагогічних цілей.
2.7. Лекції та виступи викладача є об’єктом авторського права. Їх аудіо чи відеозапис заборонено.
2.8. Альянс Франсез несе відповідальність за неповнолітніх слухачів лише під час занять. Батьки зобов’язуються приводити та забирати дітей в призначений час.

ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

3.1. Процес оцінювання знань відбувається протягом всього процесу навчання. Старанність слухача є важливою умовою.
3.2. В кінці кожного курсу (по закінченню посібника) проводиться тестування. Для переведення на вищий рівень мінімальна оцінка за тестування має становити 50/100.
3.3. Батьки, що бажають отримати інформацію стосовно досягнень дітей, можуть звертатися до викладача.
3.4. Слухачі, що прагнуть отримати довідку про відвідування курсів, можуть зробити письмовий запит на адресу cours.odessa@afukraine.org. Слухачам, що пропустили більше 25% курсу, довідки не надаються.

4. ФОРС-МАЖОР

4.1. У випадку виникнення форс-мажорних обставин (епідемія, карантин, складні погодні умови) заняття переходять в онлайн-режим.
4.2. У разі оголошення повітряної тривоги під час офлайн-заняття, слухачі мають пройти в найближче укриття. Якщо повітряна тривога триває довше, ніж заняття, то останнє у цьому випадку скасовується та не відшкодовується.

ПРАВИЛА КУРСІВ групові заняття (31.07.2023) – завантажити у форматі pdf

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ В “АЛЬЯНС ФРАНСЕЗ”

1. Одне заняття дорівнює 60 астрономічним хвилинам.
2. Графік, ритм та тривалість занять визначається більшою мірою клієнтом, однак можливі зміни за умови згоди обох сторін — викладача та учня.
3. Оплата здійснюється за банківськими реквізитами ДО початку періоду навчання за 5,10 або 15 занять. При оплаті за 10 або 15 занять надається
знижка 10%.
4. У випадку скасовування заняття та попередження викладача або адміністрації курсів менш ніж за 4 години, таке заняття вважається проведеним.
5. Оплата розраховується згідно з часом, передбаченим у розкладі і жодні зміни не можуть бути внесені через запізнення Клієнта або технічних неполадок з боку Клієнта.
Будь-яка втрата часу уроку через запізнення викладача з поважних причин або технічних неполадок з боку Виконавця компенсується продовженням уроку за обопільною згодою та на період часу, що відповідає часу запізнення.
6. У випадку поїздок студента, можливо проведення занять по Скайпу.
7.Клієнт погоджується, що завдання, вправи та домашня робота становлять єдине ціле з навчальним процесом та зобов’язується виконувати їх вчасно.
8. Викладач зобов’язаний вести облік проведених занять.

ПРАВИЛА індивідуальні заняття (31.05.2024) – завантажити pdf

Згода з правилами відвідування курсів Альянс Франсез м. Одеса
Заповнюючи цю форму зворотного зв'язку, Користувач дає свою згоду на обробку її/його персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов'язаних з їх зберіганням, а також для маркетингових цілей, отримання рекламної інформації від Альянс Франсез м. Одеса з використанням вказаних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Підтверджую, що заповнивши цю форму зворотного зв'язку, я погоджуюсь з правилами правила відвідування курсів Альянс Франсез м. Одеса.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ім'я
Я прочитав/-ла умови Публічного договору та даю свою згоду на умови, вказані у ньому

Див. також: Правила відвідування онлайн-уроку