Logo Alliance Française

Вартість : – кожний аспект – 85 євро.
Оплата має бути здійснена банківським переказом.
Наступна сесія відбудеться 19 жовтня. Запис триває до 9 жовтня.

TEF Canada був розроблений організацією Citoyenneté et Immigration Canada та Міністерством Імміграції, Різноманіття та Інклюзії (MIDI) Квебеку для всіх програм економічної імміграції, що потребують чи приймають підтвердження лінгвістичних знань. Результати TEF Canada можуть також бути прийнятим для отримання канадського громадянства.

Форма
TEF Canada оцінює письмові та усні навички з французької:
– Аудіювання: 40 хв – 60 питань
– Читання : 60 хв – 50 питань
– Усне мовлення: 15 хв – 2 завдання
– Письмове мовлення: 60 хв – 2 завдання

Умови запису
Під час вашого запису на TEF Canada, Центр французької мови CCI Paris-Ile-de-France збирає певні дані. Збір даних здійснюється задля того, щоб надати вам можливість здати « TEF Canada », необхідний для подачі певних категорій імміграційних заявок та для підтримки запиту на отримання громадянства.

В разі отримання необхідного рівня, ваші дані перейдуть у доступ канадської влади. Якщо ви проти даної передачі, чи якщо ви бажаєте змінити або видалити ваші дані, ваш запит імміграції чи громадянства може не бути розглянутий канадським представництвом. Ваші дані зберігаються Центром французької мови CCI Paris Ile-de-France протягом 10 років. Дані передаються урядовим структурам Канади будуть зберігатися згідно з канадським законодавством.

Ви маєте право отримати доступ до даних, що вас стосуються, через Координатора захисту персональних даних (cpdp@cci-paris-idf.fr). Ви також маєте право змінювати та видаляти дані (tef@cci-paris-idf.fr, cpdp@cci-paris-idf.fr).

Банківські реквізити : https://drive.google.com/file/d/1cdQoiOEdmekaydIdlYJYkxEDXaVSig0u/view?usp=sharing
Бюлетень запису : https://drive.google.com/file/d/1Z_7Fdc7QYo_OO1zgF2P8M38Atdxk7L96/view?usp=sharing

Будьте в курсі новин Альянсу