Logo Alliance Française

Це дипломи з французької, як іноземної мови, що слугують для підтвердження навичок з французької, з початку вивчення до найпросунутіших рівнів. Пропозиція адаптована до всіх вікових категорій та цілей. Іспит відповідає 6 мовним рівням (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) CECR.

Дипломи DELF/DALF дійсні протягом усього життя та визнаються у всьому світі. Отримання цих дипломів є ключем, необхідним для пошуку роботи та будь-якої студентської мобільності у франкомовній середі (більшість французьких університетів зазвичай вимагають DELF B2).

Іспит кожного з рівнів вимагає володіння кожною з 4 лінгвістичних навичок:
– аудіювання,
– читання,
– усне мовлення,
– письмове мовлення.

Різноманітні типи іспитів пропонуються в залежності від віку та потреб кандидата :

DELF та DALF Tout Public є іспитом для дорослих людей (починаючи з 16 років), що прагнуть отримати підтвердження своїх навичок у французькій мові для загальної мети. Ця версія є єдиною, що існує для всіх рівнів (від A1 до C2).

Наступна сесія DELF/DALF Tout Public відбудеться з 1 по  4 листопада.

– DELF PRIM є першим серед іспитів DELF/DALF. Він існує для дітей у віці від 7 до 11 років, що навчаються у початковій школі. Цей іспит доступний для рівнів A1 та A2. DELF PRIM пропонує ігрові іспити, що торкаються знайомих дітям тем, як сім’я, вільний час та школа.

Наступна сесія DELF Prim відбудеться у листопаді.
Запис відкриється у жовтні.

DELF JUNIOR розроблено для молоді у віці від 12 до 17 років, що навчаються у середній чи старшій школі. Іспит наявний для рівнів A1, A2, B1 та B2. DELF Junior пропонує тематики адаптовані до інтересів підлітків.

Наступна сесія DELF JUNIOR відбудеться 8 та 9 листопада.
Запис відкриється у жовтні. 

 

 Для реєстрації на екзамен заповніть анкету DELF JUNIOR | DELF TOUT PUBLIC та надішліть її на електронну адресу cours.odessa@afukraine.org. 

 Календар 2021         Тарифи        Банківські реквізити

Будьте в курсі новин Альянсу