Logo Alliance Française

Авторський курс французької пісні

200 грн
🎼 Оголошуємо старт нового курсу французької пісні.
📌 “La-La cours français” – це авторська розробка викладачки Альянс Франсез Юлії Коржаєвої.
☝️ Крім вражаючого професійного стажу, Юлія грає на гітарі та фортепіано, співає та здавна захоплюється французькою музикою.
🇫🇷 Приборкання нюансів співочої мови галлів якнайкраще проходить під мелодії класичних та сучасних франкомовних виконавців.
📆 Заняття проходять по суботах о 15:00
Тривалість – 1,5 години
Дати: 28/11, 5/12, 12/12, 19/12
🤓 Можливе відвідування як повного курсу, так і окремих занять.
Вартість 1 заняття – 200 грн.
✍️ Реєстрація за тел. +38 068 345 87 33 обов’язкова.

Курси для дітей та підлітків

500 грн

Ви втомилися робити домашні завдання з французької з вашими дітьми? Записуйте їх на курси французької та назавджи забудьте про цей важкий обов’язок. Завдяки нашим курсам ваші діти отримають щільну базу знань з французької, що дозволить їм спілкуватись у повсякденному житті.

Вивчення французької також відкриває двері численних університетів Франції та франкомовних країн. Зробіть вклад у майбутнє вашої дитини вже сьогодні.

Ми пропонуємо курси всіх рівнів – від початкового до просунутого.

Індивідуальні заняття

500 грн

Для тих, хто прагне індивідуального підходу, ми пропонуємо індивідуальні заняття французькою. Ви можете обирати ритм та розклад вашого навчання. Немає нічого кращого для людини з щільним графіком, чи того, хто потребує швидко вивчити французьку.

Курси російської мови

600 грн

Курси російської та української мови є однією з особливих пропозицій в Альянс Франсез. Цей навчальний курс, заняття в рамках котрого проходять індивідуально чи в парах, доступний для всіх рівнів та вікових категорій, адаптується до ваших потреб та цілей.

Курси для дорослих

1500 грн

Цей курс розроблено для людей віком від 15 до 99 років, що прагнуть розмовляти французькою на рівні від А1 до С1. Ми навчимо вас розмовляти французькою!

 

Французька для дітей 3-6 років

1200 грн/міс.

Вивчати іноземну мову з раннього віку – це найкращий спосіб оволодіти нею, як рідною. В нашому арсеналі є курс, розроблений спеціально для найменших.  Важлива перевага для майбутнього ваших дітей!

Будьте в курсі новин Альянсу