Увага! 🚨 Важлива інформація щодо вступу 🎓 українських абітурієнтів до вузів у Франції. 🇫🇷
Завантажити📥 pdf-файл з відповідями на основні питання щодо студентів-переселенців з України

Марина МИХАЙЛОВА

Запис на курси

Курси французької

DELF DALF 2024

Культурні події

Викладачка

Привіт всім ! Мене звати Марина, і я захоплююся викладанням французької мови. Я закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова (диплом викладача французької мови), продовживши навчання FLE у рамках Літнього цифрового університету 2020, організованого Університетом Гренобля. Я продовжую поглиблювати знання у галузі викладання проходячи різноманітні тренінги та онлайн-конференції.

У 2017 році я пройшла стажування з французької мови та культури, організоване асоціацією «Французька без кордонів», і брала участь як актриса у Фестивалі франкомовних театрів. Займаючись волонтерством під час Французької весни в Одесі 2018 року, я зміг зануритися у французьку культуру та відкрити для себе захоплюючих та пристрасних особистостей у сфері мистецтва.

Я викладаю з 2017 року, а в 2019 році приєдналася до команди Альянс Франсез Одеса.

Моє «французьке» життя почалося в дитинстві під час уроків класичного танцю, коли я вивчила свої перші слова французькою – назви різних балетних фігур. Після цього французька пісня занурила  мене у світ французької мови, з яким я знайомлю своїх учнів.

Мій девіз: вчити якомога ясніше та бачити посмішку на обличчях моїх учнів.